Tragiczny wypadek na drodze S17. Wysiadła z samochodu i weszła pod jadącą ciężarówkę

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S17 MOP Markuszów | fot. OSP KSRG Markuszów

Policjanci z Puław wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze ekspresowej S17. W wyniku potrącenia zginęła na miejscu 43-letnia kobieta.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę o godz. 10 na drodze ekspresowej S17 w pobliżu MOP Markuszów, w kierunku Lublina. Po dojeździe służb ratunkowych na miejsce okazało się, że kierowca ciężarówki śmiertelnie potrącił kobietę, która znajdowała się na pasie ruchu.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca fordem 43-letnia mieszkanka gminy Kurów zatrzymała pojazd na pasie awaryjnym. Następnie kobieta wysiadła z niego i weszła wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Daf.

„Kierowca dafa próbował zjechać na pas zieleni, jednak nie udało się uniknąć uderzenia. 43-latka wskutek odniesionych obrażeń zginęła na miejscu” – mówi podkom. Ewa Rejn-Kozak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, gdzie przeprowadzili szczegółowe oględziny. Kierowca dafa, 51-letni obywatel Ukrainy był trzeźwy.

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S17 MOP Markuszów | fot. OSP KSRG Markuszów
Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S17 MOP Markuszów | fot. OSP KSRG Markuszów
Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S17 MOP Markuszów | fot. KPP Puławy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.