Tragiczny wypadek. 34-letni kierowca Audi poniósł śmierć na miejscu

wypadek samochodowy
fot. KMP Zamość

Kierujący Audi po wykonaniu manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i do rowu. Po tym siła uderzenia wybiła pojazd na boczną drogę. Niestety życia 34-letniego kierowcy Audi, mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować.

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy

Wypadek miał miejsce w piątek w godzinach popołudniowych na drodze powiatowej w Wolicy Śniatyckiej (gmina Komarów Osada). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Audi na łuku drogi wykonywał manewr wyprzedzania innego pojazdu.

Po tym wjechał na swój pas jednak prawdopodobnie w wyniku zbyt dużej prędkości, z jaką się poruszał, nie zdołał opanować samochodu i zjechał na przeciwległe pobocze. Następnie wjechał do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drewniany znak informacyjny, a później w skarpę. Siła uderzenia wybiła auto w górę na boczną drogę. Samochód przewrócił się na bok.

Audi kierował 34-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada, podróżował sam. Po wypadku był zakleszczony w aucie, z wnętrza wydostali go strażacy. Będąca na miejscu załoga karetki pogotowia przystąpiła do reanimacji 34-latka, niestety jego życia nie udało się uratować. Kierujący Audi poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

wypadek samochodowy
fot. KMP Zamość

Policjanci wykonali oględziny pojazdu oraz miejsca wypadku, przesłuchali świadków. Swoje czynności na miejscu wykonał także biegły z zakresu ruchu drogowego. Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia są ustalane.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tragedia to by była jakby kogoś niewinnego zabił. To po prostu selekcja za nieużywanie mózgu ..