Tragiczny pożar przyczepy. Nie żyje 70-latek

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Świdniccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach pożaru przyczepy, do którego doszło dziś (24.12) nad ranem w powiecie świdnickim. Podczas akcji gaśniczej strażacy ujawnili zwłoki mieszkającego tam 70-latka.

Pożar przyczepy

Do zdarzenia doszło dziś (24.12) przed godz. 6 rano w miejscowości Jacków w pow. świdnickim. Służby zostały zaalarmowane o pożarze stojącej na działce przyczepy kempingowej. W trakcie prowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, wewnątrz zostały ujawnione zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalili, że jest nim 70-latek, który tam mieszkał.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza, która prowadziła oględziny pod nadzorem prokuratora. Zwłoki mężczyzny przekazano do badań sekcyjnych.

spalona przyczepa
fot. KPP Świdnik

Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczepa była ogrzewana piecykiem zasilanym gazem. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia — informuje komisarz Anna Kamola

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.