Tragiczny finał wypadku na elektrycznej hulajnodze: 39-latek zmarł w szpitalu

karetka pogotowie autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W szpitalu zmarł 39-letni mężczyzna, który odniósł poważne obrażenia w wypadku na elektrycznej hulajnodze. To pierwszy tragiczny wypadek na hulajnodze elektrycznej w Lublinie.

Tragiczny wypadek na elektrycznej hulajnodze

Do wypadku doszło 28 kwietnia na ul. Lipińskiego w Lublinie. Mężczyzna wracał do domu na elektrycznej hulajnodze. Z ustaleń policji wynika, że w pewnym momencie stracił panowanie nad hulajnogą na nierównościach asfaltu i upadł, uderzając głową o jezdnię.

POWIĄZANE:
Wypadek na elektrycznej hulajnodze. W poważnym stanie trafił do szpitala

Nieprzytomnego mężczyznę leżącego na jezdni zauważyli przechodnie. Ponieważ mężczyzna nie dawał oznak życia, natychmiast przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego mężczyzna odzyskał przytomność.

W wyniku upadku doznał poważnego urazu głowy oraz obrażeń wewnętrznych. Niestety mimo starań lekarzy 39-latka nie udało się uratować. W piątek zmarł w szpitalu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.