Tragiczny finał poszukiwań. Znaleziono ciało 73-letniego mieszkańca

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mieszkańca gminy Lubartów. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 18 kwietnia.

Tragiczny finał poszukiwań

Do zaginięcia 73-letniego Stanisława F. z gminy Lubartów doszło 18 kwietnia. Tego dnia około godz. 13:00 był widziany po raz ostatni. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał z bliskimi kontaktu. Mężczyzna mieszkał sam. Przed zaginięciem był często widziany w okolicy stacji paliw w miejscowości Wola Mieczysławska.

We wtorek (30 kwietnia) Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie poinformowała o zakończeniu poszukiwań 73-latka. Po godz. 11:00 w rejonie miejscowości Mieczysławka na jednej z łąk odnaleziono ciało zaginionego mężczyzna. Wstępnie wykluczono, aby do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie.

Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Ciało 73-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która ma odpowiedzieć na pytanie, co było przyczyną śmierci mężczyzny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.