Tragiczny finał poszukiwań. W lesie znaleziono ciało mężczyzny i jego 3-letniej córki

Policjanci znaleźli w lesie pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy ciało ojca i córki
Policjanci znaleźli w lesie pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy ciało ojca i córki | fot. KWP Lublin

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 37-letniego mężczyzny i jego 3-letniej córki, których ciała ujawniono w lesie. Wcześniej mężczyzna wraz z córką wyjechał z miejsca zamieszkania i po wielu godzinach nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rodzinna tragedia pod Biłgorajem

Prokuratura Okręgowa w Zamościu wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 37-letniego mężczyzny i jego 3-letniej córki, których ciała ujawniono w lesie. W środę (4.01) policjanci z Biłgoraja zostali powiadomieni o zaginięciu mężczyzny i córki. Z relacji bliskich wynikało, że ojciec wraz z córką około godz. 10 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

„Natychmiast wszczęto poszukiwania i ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy z PSP i OSP, którzy dysponowali dronem z kamerą termowizyjną i quadami” – mówi asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

W wyniku podjętych działań około godz. 19 w lesie na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy odnaleziony został samochód 37-latka. W toku dalszych czynności w niedalekiej odległości od pojazdu policjanci ujawnili ciała 37-latka i 3-letniej dziewczynki. Osoby te nie dawały oznak życia.

Do późnych godzin nocnych na miejscu tragedii pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

„W rodzinie nie odnotowano interwencji policyjnych związanych z przemocą. Bliskim zapewniona została pomoc psychologa. Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych” – informuje asp. Joanna Klimek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.