Tragiczny finał poszukiwań 91-latka. Jego ciało znaleziono dziś przed południem

drzewo na polu
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poinformowali o zakończeniu poszukiwań zaginionego 91-latka, który wyszedł 2 stycznia z domu i udał się w nieznanym kierunku. Jego ciało znaleziono dziś przed południem.

Do zaginięcia 91-latka z gminy Ulan-Majorat doszło 2 stycznia. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina, po tym jak mężczyzna wyszedł z domu w nieznanym kierunku.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy i okoliczni mieszkańcy.

Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania zaginionego, docierali do miejsc w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny.

Dziś przed południem poszukiwania zaginionego przyniosły tragiczny finał. Ciało 91-latka zostało znalezione w rejonie sąsiedniej miejscowości. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci mężczyzny.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.