Wirkowice: Tragiczny finał poszukiwań 79-latki. Jej ciało wyłowiono z Wieprza

PL Wieprz e1495187675987

W piątek w rzece Wieprz strażacy ujawnili zwłoki kobiety, które znajdowały się ok. 500 metrów od miejsca, gdzie odnaleziono jej części garderoby.

 

Policja wspólnie ze strażą pożarną poszukiwali zaginionej 79-latki z Wirkowic Pierwszych (gmina Izbica). Kobieta wyszła z domu w czwartek (18 maja) rano i już nie wróciła. Wykorzystano psa tropiącego oraz sprawdzano rzekę.

 

W czwartek w działaniach poszukiwawczych brało udział kilkudziesięciu policjantów oraz strażaków. Dzisiaj w dalszym ciągu prowadzona była akcja poszukiwawcza. W trakcie niej w rzece Wieprz zostały ujawnione zwłoki kobiety, które znajdowały się ok. 500 metrów od miejsca, gdzie odnaleziono kamizelkę i laskę zaginionej.

 

Decyzją prokuratora ciało zostanie zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.