Tragiczny finał poszukiwań 30-latka. Jego zwłoki wyłowiono z Jeziora Białego

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W sobotni wieczór strażacy wyłowili z wody Jeziora Białego zwłoki mężczyzny. Jak się okazało był to poszukiwany 30-letni mieszkaniec woj. pomorskiego, który zaginął przed kilkoma dniami.

Zaginięcie 30-letniego mieszkańca Władysławowa zgłosiła w piątek, 29 sierpnia żona mężczyzny. Z jej zgłoszenia wynikało, że jej mąż w czwartek zaginął w miejscowości Okuninka i nie wrócił na noc do miejsca ich noclegu.

W sobotę po godz. 19 dyżurny włodawskiej komendy policji otrzymał informację o odnalezieniu zwłok w Jeziorze Białym. W poszukiwania zaangażowane były wszystkie służby.

Na miejscu do późnych godzin nocnych pracowali policjanci. W sprawie prowadzone będzie postępowanie, w toku którego policjanci ustalać będą szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.