Tragiczny finał domowej kłótni w Uścimowie Starym. Syn śmiertelnie ugodził nożem ojca

nóż krew
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Tragedia podczas rodzinnej awantury w Uścimowie Starym. Syn podczas kłótni ugodził nożem swojego ojca. Mimo reanimacji nie udało się uratować mężczyzny.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godz. 14 w miejscowości Uścimów Stary w powiecie lubartowskim. Policjanci zostali wezwani do awantury domowej, w której syn miał ugodzić nożem swojego ojca. Na miejsce wysłano patrol policji.

Funkcjonariusze zaraz po dotarciu na miejsce i obezwładnieniu napastnika, podjęli resuscytację leżącego na podłodze mężczyzny, która była prowadzona do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Niestety, pomimo podjętych czynności ratunkowych, 58-latka nie udało się uratować.

Sprawca ataku, 31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był trzeźwy. W najbliższym czasie zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut. Może grozić mu dożywocie.

Śmiertelnie ugodził nożem swojego ojca | fot. KPP Lubartów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.