Tragedia na torach w Lublinie. Wszedł przed jadący pociąg. Nie żyje młody mężczyzna

IMG 20180315 094927
Tragedia na torach | fot. Dominik Wąsik

Młody mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Chełm – Bydgoszcz. Do tragedii doszło w rejonie przystanku kolejowego Lublin Zachodni.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę przed godz. 12.50 na terenie Lublina. W rejonie przystanku kolejowego Lublin Zachodni, na wysokości ul. Jantarowej, doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg osobowy relacji Chełm – Bydgoszcz.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wprost przed jadący pociąg w kierunku Puław wszedł 26-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna w wyniku potrącenia poniósł śmierć na miejscu wypadku. Policjanci przy udziale prokuratora badają, czy była to próba samobójcza, czy też nieszczęśliwy wypadek.

Ruch pociągów na odcinku Lublin – Puławy został wstrzymany.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.