Tragedia na posesji. Cofał autem i przejechał po swoim dziecku. Nie udało się uratować 2-latka

Karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

Do tragedii doszło na jednej z posesji w gminie Kock. Zmarł 2-letni chłopczyk, który został potrącony przez auto prowadzone przez swojego ojca.

Nie zauważył synka i przejechał po nim autem

Do tragicznego wypadku doszło w środę (15.06) po godz. 19 na prywatnej posesji w gminie Kock. Z ustaleń policji wynika, że kierujący Renault Trafic przywiózł na posesję swoją partnerkę wraz z dzieckiem. Kobieta z chłopcem wyszła z pojazdu.

Do wypadku doszło, gdy 53-latek cofał na posesji. Nie zauważył synka i przejechał pod nim autem. Pomimo prowadzonej reanimacji dziecka nie udało się uratować. Ustalono, że rodzice malucha w trakcie zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.