Tragedia na budowie apartamentowca w centrum Lublina. Pracownik zmarł podczas pracy

Pracownik zmarł podczas pracy na budowie apartamentowca w centrum Lublina
Pracownik zmarł podczas pracy na budowie apartamentowca w centrum Lublina | fot. Dominik Wąsik

Tragiczne doniesienia z budowy apartamentowca w centrum Lublina. Nie żyje jeden z robotników pracujących przy budowie. Mężczyzna zasłabł na wysokości, lecz nie udało się go uratować.

Śmierć na budowie

Do zdarzenia doszło we wtorek (18.07) o godz. 10 na terenie budowy apartamentowca przy ul. Jasnej w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie. Budowlaniec zasłabł, będąc w szybie wentylacyjnym na 4. piętrze.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja i trzy zastępy straży pożarnej, w tym specjalistyczna grupa ratownictwa wysokościowego. Mimo udzielonej szybko pomocy ratownikom nie udało się uratować 55-latka.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wykluczono, by do jego śmieci przyczyniły się osoby trzecie. Mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych. Śledczy ustalili, że przyczyną śmierci był zawał serca.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.