Sukces lubelskiego startupu. Traf.to skutecznie zapełnia terminarze lubelskich firm

Widok aplikacji Traf.to na telefonie
Widok aplikacji Traf.to na telefonie

Przegrałeś zakład z kolegą i teraz do przyszłego piątku musisz sobie zrobić tatuaż? Garnitur kupiony, sukienka również, ślub już jutro, a fotograf zrezygnował w ostatniej chwili? A może ból zęba nie daje Ci spokoju, a Twój dentysta akurat dzisiaj pojechał na urlop? Odwiedź serwis www.traf.to – traf tę okazję i nie przejmuj się dłużej anulowanym terminem!

Traf.to to młody, prężnie rozwijający się lubelski startup. Jego celem jest zapełnianie przysłowiowej luki w grafikach usługodawców – salonów kosmetycznych, dentystów, dietetyków, tatuażystów, sal weselnych, fotografów, makijażystek oraz wszystkich innych firm, w których grafikach może wystąpić przysłowiowa luka.

Oferta Traf.to skierowana jest zarówno do usługodawców, jak i usługobiorców – dodatkowo, usługa wspiera fundacje charytatywne, przekazując datek za każdą zarezerwowaną wizytę!

Co wyróżnia Traf.to na tle konkurencyjnych aplikacji i serwisów?

Przede wszystkim, jest to całkowicie darmowa usługa. Traf.to pomoże Ci w sprawny sposób znaleźć usługodawcę, a w zamian serwis nie pobiera żadnych prowizji, ani nie potrąca żadnych ukrytych opłat dodatkowych za znalezienie usługi. Nie ma tu ukrytych kruczków, zasady są jasne dla obu stron – wchodzisz, wybierasz odpowiednią ofertę, a usługodawca przekazuje datek na cel charytatywny.

Odwiedź stronę www.traf.to – w przejrzystym interfejsie serwisu znajdziesz główne branże, na których skupia się działalność serwisu. Traf.to pomaga trafić najlepsze okazje – w serwisowej wyszukiwarce możesz określić odpowiednią dla Ciebie godzinę, dzień oraz lokalizację. Ponieważ jest to młody projekt, który stworzony został jako startup w Lublinie, jego działalność skupia się na razie właśnie na tym mieście.

Traf.to - wolne terminy na usługi w okolicy
Traf.to – wolne terminy na usługi w okolicy

Traf.to – korzyści dla usługobiorcy

Poszukujesz dentysty na przysłowiowe cito? Dobrze trafiłeś, Traf.to znajdzie najlepszą ofertę w Twojej okolicy, a jedyne, co Ci pozostaje, to wybrać dogodny dla siebie termin! Usługa jest kompletnie darmowa, a przy okazji robisz coś dobrego dla świata – każdy usługodawca oferujący swoje usługi za pośrednictwem Traf.to, przekazuje datek na wybraną przez siebie organizację charytatywną. Firmy za każdą umówioną wizytę przekazują datek w wysokości co najmniej 2 złotych.

Traf.to - wolne terminy na usługi w okolicy
Traf.to – wolne terminy na usługi w okolicy

Traf.to – korzyści dla usługodawcy

Traf.to to kompletnie darmowa usługa – zarówno dla usługodawcy, jak i dla usługobiorcy. Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność w sektorze usług wie, jak problematyczne może okazać się odwoływanie wizyty na ostatni moment. Podobnie sprawa wygląda w wypadku godzin, które są mniej popularne wśród Klientów. Lukę w grafiku możesz w każdej chwili zapełnić przy pomocy aplikacji mobilnej Traf.to Business która jest rozszerzeniem serwisu www.traf.to dla usługodawców.

Traf.to - wolne terminy na usługi w okolicy
Traf.to – wolne terminy na usługi w okolicy

Traf.to – wspieraj lokalne startupy i trafiaj okazje! Zapraszamy do odwiedzenia strony Traf.to – jesteśmy młodym startupem z Lublina. Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych i kreatywnych osób, którym nie można odmówić bogatego doświadczenia w branżach IT, marketingowej oraz handlowej.

Naszym celem było stworzenie płaszczyzny, na której spotykają się i zostają zaspokojone potrzeby kilku stron – usługodawca może zapewnić usługę zrealizowaną w dogodnym terminie, usługobiorca zapełnić przysłowiową lukę w grafiku, a organizacje charytatywne otrzymają wsparcie finansowe za każdą umówioną wizytę. Baza serwisu będzie na bieżąco aktualizowana, a usługodawcy już szykują atrakcyjne promocje specjalnie dla osób, które zdecydują się skorzystać z rezerwacji poprzez Traf.to.

Wspieraj lokalne inicjatywy, zobacz, jak wiele może zaoferować Traf.to. Odwiedź www.traf.to i już dziś zarezerwuj pierwszą usługę!

Traf.to - wolne terminy na usługi w okolicy
Traf.to – wolne terminy na usługi w okolicy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.