Tour de Pologne w Lublinie. Przejadą kolarze, będą spore utrudnienia w ruchu

Niedzielna prezentacja drużyn Tour de Pologne na pl. Teatralnym w Lublinie
Niedzielna prezentacja drużyn Tour de Pologne na pl. Teatralnym w Lublinie | fot. Szymon Gruchalski

Podczas pierwszego etapu Tour de Pologne kolarze pokonają trasę z Lublina do Chełma, liczącą w sumie 216 kilometrów. Przejazd kolarzy będzie wiązać się z sporymi utrudnieniami.

Utrudnienia w ruchu w trakcie Tour de Pologne w Lublinie

W poniedziałek (9.08) w godz. 13.00-13.40 nastąpi przejazd peletonu Tour de Pologne przy całkowicie wstrzymanym ruchu pojazdów na ulicach Lublina. Przewidywana liczba uczestników w kolumnie wyścigu to 154 kolarzy oraz wozy techniczne. Policjanci na bieżąco będą regulować ruch i kierować zmotoryzowanych na objazdy.

Kolarze rozpoczną 78. Tour de Pologne na placu Zamkowym. Trasa przejazdu obejmuje następujące ulice w Lublinie: pl. Zamkowy, przejazd w lewo pod prąd w al. Tysiąclecia, al. Solidarności, skręt w lewo w ul. Dolna 3 Maja, ul. 3 Maja, ul. Kołłątaja, ul. Zesłańców Sybiru, skręt w lewo w ul. Okopową, skręt w prawo w ul. Narutowicza, skręt w lewo w al. Piłsudskiego, skręt w lewo w Al. Zygmuntowskie, skręt w prawo w ul. Lubelskiego Lipca 80, skręt w lewo w ul. Cukrowniczą, skręt w prawo w ul. Krochmalną, skręt w lewo pod prąd w ul. Diamentową, skręt w prawo w ul. Zemborzycką.

Na wysokości tablicy „koniec obszaru zabudowanego” rozpocznie się „start ostry” ulicami: Zemborzycka, Osmolicka (granice miasta), Prawiedniki, Polanówka, Żabia Wola, Tuszów, Bychawka III, Bychawka Druga, DW 836, Bychawa, DW 834 (ul. 11 Listopada, ul. Partyzantów), Gałęzów, Wola Gałęzowska, Stara Wieś, DW 842 (kierunek Kraśnik, skręt w lewo – kierunek Batorz), Szklarnia – powiat janowski.

Całą trasę pierwszego etapu Tour de Pologne Lublin-Chełm znajdziesz tu: Dziś pierwszy etap Tour de Pologne: Lublin – Chełm. Utrudnienia, trasa, mapa

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.