Tomaszów Lubelski: Ukradł, sprzedał i… kupił pizzę

fot. policja

Wczoraj policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna powiedział, że pieniądze, za sprzęt wydał na pizze. Za ten czyn może trafić za kratki nawet na 10 lat.

Do zdarzenia doszło pod koniec tamtego tygodnia w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Sprawca wszedł do piwnicy bloku po czym ściągną z zawiasów drzwi do piwnicy, skąd zabrał między innymi klawiatury i myszki bezprzewodowe do komputera oraz garnki.Właściciel wycenił wartość skradzionych rzeczy na kwotę 1000 zł.

Tomaszowscy Policjanci ustalili sprawcę włamania, następnie kilka dni po zdarzeniu został przez nich zatrzymany. 19-latek mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego zdążył część rzeczy sprzedać. Jak powiedział policjantom pieniądze ze sprzedaży skradzionych rzeczy wydał na pizzę. Jak się okazało był już wcześniej karany za inne przestępstwa.

Za ten czyn może trafić za kratki nawet na 10 lat.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.