To była próba podwójnego zabójstwa. Sprawca trafił do aresztu

karetka ambulans 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego we wtorek zatrzymali 55-latka. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa swojej byłej żony oraz syna. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Próbował zabić byłą żonę i syna

Do zdarzenia doszło we wtorek (30.11) po godz. 16 przy ul. Kolejowej w Międzyrzecu Podlaskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, w której mężczyzna miał ranić nożem dwie osoby i grozić im pozbawieniem życia.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci udali się na miejsce, gdzie w domu zastali 55-latka. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Z ustaleń policji wynika, że 55-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego w czasie awantury kilkakrotnie ugodził nożem swoją byłą żonę oraz syna. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Mężczyzna jest znany policji, ponieważ już wcześniej był karany. 55-latek usłyszał zarzuty. Odpowiadał będzie za znęcanie się nad rodziną oraz usiłowania zabójstwa. Dziś sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.