To była jego trzecia kolizja w tym roku. 83-latek stracił prawo jazdy

prawo jazdy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 83-latkowi, który już trzeci raz w tym roku spowodował kolizję drogową. Dodatkowo za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach rannych na drodze wojewódzkiej nr 747 w miejscowości Elżbieta (gmina Opole Lubelskie). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika iż 83-letni mieszkaniec gminy Józefów nad Wisłą kierował volvo.

Zbliżając się do ronda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierującej pojazdem marki Nissan 41-letniej mieszkance gminy Łaziska doprowadzając do zderzenia pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i nikomu nic się nie stało.

Po sprawdzeniu wykroczeń popełnionych przez 83-latka policjanci ustalili, że jest to 3 kolizja, którą spowodował w tym roku. W związku z drastycznym naruszeniem przepisów przez 83-latka zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Teraz za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.