Tłusty czwartek w Biedronce. Cena pączków i donutów. Jakie promocje?

biedronka tłusty czwartek pączki donuty faworki promocja oferta gazetka
Tłusty czwartek w Biedronce - PROMOCJE, GAZETKA | fot. Dominik Wąsik

Tłusty czwartek w Biedronce 2021. Biedronka przygotowała promocję na pączki z okazji tłustego czwartku. W jakiej cenie są pączki i donuty w Biedronce?

Tłusty czwartek w Biedronce 2021 – promocje na pączki

Wielkie święto łasuchów już w najbliższy czwartek, 11 lutego. Z różą czy z wiśnią, z pudrem czy bez – polska tradycja nie mówi, jakie powinny być pączki na Tłusty Czwartek. Wymogi są tylko dwa: mają być słodkie i okrągłe.

Tłusty czwartek jest dniem, kiedy w każdej cukierni i w każdym sklepie otrzymamy pączki w najróżniejszych wersjach. Niektóre legendarne cukiernie mają kolejki na nawet godzinę oczekiwania.

Tego można uniknąć w supermarketach i dyskontach, które przygotowały na ten dzień specjalne promocje. Ile będą kosztować pączki w tłusty czwartek w Biedronce? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Cena pączków w Biedronce

Biedronka w tegorocznej ofercie ma aż 14 rodzajów „tłustoczwartkowych” produktów: od pączków po donuty i faworki.

Pączki Słodka Kraina dostępne są w wersjach z marmoladą wieloowocową i cukrem pudrem (cena 9,99 zł/opakowanie 12 szt.) lub bez nadzienia z lukrem / cukrem pudrem (w cenie 0,69 zł/szt.).

Natomiast pączki marki Cukiernia – z nadzieniem wiśniowym, dekorowane płatkami migdałowymi (w cenie 1,99 zł/szt.) lub powidłami i skórką pomarańczową (1,99 zł/szt.).

Ponadto w ofercie Biedronki są pączki z nadzieniem o smaku orzechowym (w cenie 1,39 zł/szt.), waniliowym (w cenie 1,39 zł/szt.), śmietankowym (w cenie 1,99 zł/szt.), różanym (w cenie 1,99 zł/szt.), karpatkowym (w cenie 1,99 zł/szt.), malinowym (w cenie 1,99 zł/szt.) oraz E.Wedel (w cenie 2,49 zł/szt.).

Cena donutów w Biedronce

Tłusty Czwartek to nie tylko pączki. Dlatego w Biedronce w sprzedaży znalazły się także m.in. donuty, w promocji „Kup 12, zapłać za 8” (można mieszać – wtedy 4 najtańsze gratis).

Donuty dostępne są w wersjach: z polewą kakaową (w cenie 0,95 zł/szt.), donut cookie (1,99 zł/szt.), donut nadziewany (w cenie 1,49 zł/szt.), donut z dodatkiem Haribo Chamallows (w cenie 1,99 zł/szt.) oraz donut E.Wedel (w cenie 2,15 zł/szt.).

Dodatkowo w Tłusty Czwartek będziemy mogli kupić faworki w Biedronce. Faworki z cukrem pudrem będą kosztować 4,99 zł za 200 gram.

Tłusty czwartek w Biedronce 2021 - promocje na pączki donuty
Tłusty czwartek w Biedronce 2021 – promocje na pączki donuty


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.