Tir przewrócił się na obwodnicy Lublina. Utrudnienia w ruchu na S12

Obwodnica Lublina | fot. GDDKiA

Dziś rano na S12 przed węzłem Sławinek na obwodnicy Lublina przewrócił się tir z naczepą wypełnioną deskami. Dwa pasy ruchu są zablokowane.

Do zdarzenia doszło w środę nad ranem na drodze S12 w miejscowości Panieńszczyzna, pomiędzy węzłem Lublin Czechów a węzłem Lublin Sławinek. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że TIR poruszał się od strony Zamościa. Na zjeździe Warszawa-Rzeszów kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który następnie uderzył w barierę energochłonną i przewrócił się.

Wraz z pojazdem przewróceniu uległa naczepa, na której przewożone było 12 ton desek. Na miejsce trwa przeładowanie rozrzuconego ładunku na inny pojazd. Dopiero po zakończeniu przeładunku będzie można postawić zestaw na koła.

Zablokowany jest jeden pas w kierunku Warszawy jak i jeden w kierunku Rzeszowa. Droga jest przejezdna, ale kierowcy w tym miejscu powinni zachować szczególną ostrożność.

Jak informuje Punkt Informacji Drogowej, utrudnienia mogą potrwać do godz. 11.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.