Thunderstrike Fight League 6 w Lublinie

24 stycznia w Hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie po raz trzeci odbędzie się wielka finałowa gala MMA Thunderstrike Fight League 6! Najlepsi lubelscy wojownicy skonfrontują w klatce umiejętności z zawodowymi fighterami z całej Polski.

Zawody sportowe MMA THUNDERSTRIKE FIGHT LEAGUE odbywają w oktagonie o średnicy dziesięciu metrów, na dystansie trzech rund po pięć minut każda. Zawodnicy rywalizują między sobą – toczą walki na ogólnie przyjętych zasadach MMA.

Nad przebiegiem zawodów czuwa licencjonowany sędzia ringowy, trzech arbitrów punktowych oraz wykwalifikowany cutman. Podczas każdej imprezy o zdrowie zawodników i uczestników wydarzenia dba sztab medyczny pogotowia ratunkowego oraz jednostka straży pożarnej. Na wszystkich imprezach za bezpieczeństwo widzów odpowiadają profesjonalnie przeszkolone służby porządkowe.

Podczas gali TFL 6 odbędzie się zbiórka pieniężna na rzecz walczącego z bardzo groźną odmianą raka – Jasia Karwowskiego.

Karta walk

WALKA O PAS MISTRZA TFL:
70 kg: Łukasz Bieniek (5-2) vs Grzegorz Szulakowski (4-1)

EXTRA FIGHT:
74 kg: Hovannes Chilingaryan (0-1-1) vs Łukasz Talarowski (0-2)

POZOSTAŁE:
70 KG: Hubert Szymajda (4-1) vs Kamil Lamprycht (2-0)
61 kg: Jakub Piesiewicz(2-1-1) vs Marcin Sypulski (1-0)
93 kg: Michał Oleksiejczuk (3-2) vs Severyn Kierchhiebel (1-1)
70 kg: Sebastian Kotwica (1-1) vs Mateusz Smolak (0-0)
84 kg: Krystian Tołkaczewski (1-1) vs Cezary Kęsik (0-0)
61kg: Arbi Nashkhoev (0-0) Gladio Lublin vs Sylwester Miller (0-0)
70 kg: Damian Adamiuk(0-0) vs Jakub Martys (0-0)
70 KG: Piotr Jaszczuk (0-3) vs Maciej Szydłowski (0-0)

materiały organizatora

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.