Thomas Anders, Fancy, Savage, C.C.Catch, Joy i Sandra na Arenie Lublin

thomas anders
Thomas Anders wystąpi na Arenie Lublin

Poznaliśmy gwiazdy, które wystąpią w trakcie drugiej edycji imprezy POP Arena. Na Arenie Lublina wystąpi Thomas Anders, Fancy, Savage, C. C. Catch, Joy i Sandra. Ceny biletów od 49 złotych.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie, który jest zarządcą stadionu Arena Lublin, ogłosił właśnie szczegóły dotyczące wrześniowego koncertu w Lublinie. Koncert odbędzie się w ramach XI Europejskiego Festiwalu Smaku – edycja Litwa, dedykowanego 450 rocznicy podpisania Unii Lubelskiej.

Już 7 września 2019 r. na lubelskim stadionie odbędzie się koncert w ramach drugiej edycji imprezy pod nazwą POP Arena. Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji imprezy na Arenie Lublin wystąpił Alvaro Soler i Alphaville.

„Tym razem przeniesiemy widzów w muzyczną podróż do lat 80-tych. W czasie koncertu POP Arena – 80`s Festival na scenie Areny Lublin pojawią się największe gwiazdy tej dekady” – mówi Jacek Czarecki, prezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lublinie.

Na scenie, która stanie na murawie Areny Lublin wystąpi Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, Fancy, C.C.Catch, Savage i Joy. – „Na lubelskim stadionie będzie można usłyszeć wszystkie największe hity tych artystów, które królowały na szczytach list przebojów i które są szlagierami do dziś” – zapowiada Czarecki.

Jak zapowiadają organizatorzy, będzie to największy koncert z udziałem gwiazd lat 80-tych w tym roku w Polsce. POP Arena – 80`s Festival to muzyczne wydarzenie, które skalą i rozmachem organizacyjnym będzie jeszcze większe niż koncerty obywające się na stadionie Arena Lublin w poprzednich latach.

POP Arena na Arenie Lublin – bilety

Jak poinformowała miejska spółka, sprzedaż biletów na koncert POP Arena 80’s Festival jeszcze się nie rozpoczęła. Do piątku spółka czeka na oferty firm, które mogłyby zająć się dystrybucją biletów. Wiadomo, że cena biletów na wrześniowy koncert ma zaczynać się do 49 zł.

53887207 2255392281382285 16996774728171520 o
Gwiazdy Pop Arena 80’s Festival na Arenie Lublin | materiały prasowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.