Tego jeszcze nie było! Do Lublina przyjechał cyrk na wodzie. Kiedy, gdzie i ile kosztują bilety? Sprawdź program

Cyrk na wodzie Waterland w Lublinie
Cyrk na wodzie Waterland w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Cyrk na wodzie Waterland właśnie zawitał do Lublina. Co ważne, w widowisku nie biorą udziału zwierzęta, a sami artyści, którzy wykonują specjalne pokazy na i w wodzie, a także triki z użyciem ognia. Zobaczcie terminy, lokalizację i ceny biletów.

Cyrk na wodzie Waterland przyjechał do Lublina

Do Lublina przyjechał po raz pierwszy Cyrk na wodzie Waterland z Ukrainy, który zamienia arenę cyrkową w taflę wody z tysiącem fontann. Ukraiński cyrk prezentuje niezapomniane widowisko zarówno pod wodą, na wodzie, na lądzie oraz w powietrzu. Cyrk Waterland rozstawi się w dniach 5-8 października na placu obok Błoni pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej.

Jedną z cech charakterystycznych cyrku na wodzie Waterland jest to, że nie wykorzystują w swoich pokazach zwierząt. Zamiast tego stawiają na utalentowanych artystów, prezentujących swój kunszt. Zobaczymy więc akrobatów, którym akompaniować będą wodno-świetlne efekty.

Na środku areny cyrkowej znajduje się basen ze 120 tonami wody, tysiące podświetlanych fontann, setki świateł i efektów dźwiękowych. Pokazy odbywają się z zastosowaniem najnowszych technologii.

„Jedyna w swoim rodzaju scena, na której arena cyrkowa zamienia się w taflę wody, a tysiące podświetlanych fontann unosi tony wody, przekształcając ją w bajkowy deszcz, zanurzając artystów i publiczność w niesamowitą atmosferę” – czytamy w opisie spektaklu cyrkowego.

Cyrk Waterland w Lublinie
Cyrk Waterland w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Terminy i lokalizacja Cyrku na wodzie Waterland w Lublinie

Plac przy Błoniach pod Zamkiem, al. Unii Lubelskiej (obok parkingu Targu pod Zamkiem):

  • 5 października (czwartek), godz. 17:30
  • 6 października (piątek), godz. 16:00 i 18:30
  • 7 października (sobota), godz. 13:00 i 16:00
  • 8 października (niedziela), godz. 13:00 i 16:00

Pokaz trwa 120 minut.

Cyrk Waterland – ceny biletów

Bilety do Cyrku na wodzie Waterland kosztują:

  • 50-120 zł – cena zależy od lokalizacji miejsca

Płatność gotówką oraz kartą. Kasa cyrku czynna w dniu widowiska od godziny 10:00. Dzieci do trzeciego roku życia – wstęp bezpłatny.

Dzieci do lat 3 gratis

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Na 05.10 zostały tylko bilety w loży,natomiast pozostałe są rozdawane za darmo Ukraińcom w MOPRze przy ul. Zemborzyckiej.