Zjechał rowerem z chodnika na jezdnię. Rowerzysta zginął pod kołami tira

68 138049
Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty w Tarnogrodzie | fot. KPP Biłgoraj

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem rowerzysty. Mężczyzna w pewnym momencie zjechał z chodnika na jezdnię, wprost pod jadącego tira.

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek po godz. 15.30 w miejscowości Tarnogród. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni mieszkaniec Tarnogrodu jadąc rowerem po chodniku nagle skręcił na jezdnię wprost pod jadący pojazd ciężarowy marki Renault z naczepą, którym kierował 29-latek z powiatu leżajskiego.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Rowerzysta wskutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Ciało zmarłego 73-latka zostało decyzją Prokuratora zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku. Przez kilka godzin droga była nieprzejezdna, policjanci kierowali na objazd w kierunku Różańca.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.