Targi LUBDOM już 13-14 kwietnia w Targach Lublin. WSTĘP WOLNY!

grafika LUBDOM 2024
fot. Materiał organizatora

Renomowani producenci, znane marki, eksperci budowlani i przedstawiciele branży architektonicznej! Odwiedź największe targi budowlane w regionie!

W weekend 13-14 kwietnia w Targach Lublin odbędzie się jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Z uwagi na trendy rynkowe i aktualną sytuację branży budowlanej na Targach LUBDOM zaprezentowane będą nowoczesne rozwiązania związane z budownictwem pasywnym i ekologicznym, domem inteligentnym, systemami bezpieczeństwa oraz odnawialnymi źródłami energii.

Targi Budowlane LUBDOM

Wśród wystawców, którzy potwierdzili swoją obecność na Targach Budowlanych LUBDOM można wyróżnić specjalistyczne marki, kompleksowo realizujące inwestycje z zakresu fotowoltaiki, rekuperacji, klimatyzacji, instalacji systemów dystrybucji gorącego powietrza i optymalizacji technik grzewczych, jak również autoryzowanych dystrybutorów podłóg i drzwi najlepszych producentów rynkowych.

Nie zabraknie także przedstawicieli stolarki otworowej w zakresie okien, bram garażowych i drzwi wejściowych oraz producentów certyfikowanych wyrobów ze stali kwasoodpornych, nierdzewnych i żaroodpornych, w tym systemów kominowych.

lubdom
fot. Materiał organizatora

Najnowszą ofertę produktową zaprezentuje także renomowany projektant, producent i sprzedawca obiektów małej architektury użytkowej oraz rynkowi specjaliści w zakresie termoizolacji cienkowarstwowej.

Targi Budowlane LUBDOM to nie tylko prezentacja aktualnej sytuacji branży budowlanej i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, to także szeroka gama wystaw, warsztatów, pokazów i wydarzeń towarzyszących, organizowanych w ramach Targów LUBDOM.

lubdom
fot. Materiał organizatora

Zwiedzający będą mogli zapoznać się między innymi z wystawą prac autorstwa Tymoteusza Toczyńskiego oraz wystawą prac fotograficzno-kostiumowych mgr Pawła Adamca. W ramach Targów Budowlanych LUBDOM będą miały także miejsce pokazy glazurnicze i zduńskie, a także warsztaty florystyczne.

Zwiedzający będą mogli skorzystać ze strefy bezpłatnych porad architektonicznych Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, jak również zasięgnąć porad projektowych w strefie IKEA. Nie zabraknie także konkursów z wartościowymi nagrodami.

lubdom
fot. Materiał organizatora

Wschodni Kongres Naukowy Designu i Architektury

W ramach wiosennej edycji Targów Budowlanych LUBDOM odbędzie się także 5. edycja Wschodniego Kongresu Naukowego Designu i Architektury, tematem, której będzie „Ekologia w otoczeniu człowieka i przemyśle”. Prelegenci i uczestnicy debat, pochylą się nad istotą budownictwa przyjaznego środowisku naturalnemu i człowiekowi, zagadnieniem zrównoważonego rozwoju w mieście z perspektywy sztucznej inteligencji, a także wykorzystaniem potencjału eko designu w przemyśle drzewnym.

Przyjdź na 43. edycję Targów LUBDOM 13-14 kwietnia 2024 i poznaj aktualne trendy nowoczesnego budownictwa! Więcej informacji na: www.lubdom.targi.lublin.pl

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.