Targi łowieckie, broni myśliwskiej i survivalu w Targach Lublin 7-8 grudnia

PASJE – ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL w Targach Lublin | materiały prasowe

W dniach 7-8 grudnia w Targach Lublin spotkają się myśliwi, miłośnicy strzelectwa i survivalu. Pierwsza edycja wydarzenia PASJE – ŁOWIECTWO STRZELECTWO SURVIVAL obfitować będzie w atrakcje, których w Lublinie jeszcze nie było.

Pasje zajmą 11 000 mkw powierzchni, będą tym samym jednymi z największych targów łowieckich w Polsce. Zaprezentuje się ponad 100 firm z całego kraju, które mają w swojej ofercie m.in. broń (kilkadziesiąt marek) optykę, odzież oraz wszystkie niezbędne akcesoria łowieckie i strzeleckie.

W programie m.in.:

• Pokaz wabienia jeleni w wykonaniu Tomasza Malińskiego, wielokrotnego mistrza Polski i dwukrotnego mistrza Europy

• Strzelnice ASG, możliwość strzelania z replik broni krótkiej i długiej z podglądem

• Strzelnica łukowa, 3 stanowiska do strzelania z łuku bloczkowego, łuku hunter i tradycyjnego

• Strzelnica laserowa

• Pokaz kulinarny z degustacją dziczyzny

• Szkolenia strzeleckie i survivalowe

• Wystawa broni Pro ARMA (ponad 2 500 sztuk broni, w tym duża ilość broni myśliwskiej, obowiązuje oddzielna rejestracja)

• Psy myśliwskie, pokaz mody myśliwskiej

Lublin stolicą polskiego strzelectwa

Pasje to bezdyskusyjnie największe i najlepsze wydarzenie strzeleckie w Polsce. Profesjonalne szkolenia, spotkania z największymi autorytetami, firmy oferujące broń i asortyment strzelecki, firmy szkoleniowe i strzelnice, poza tym szereg atrakcji związanych ze strzelectwem i co najważniejsze największa w Polsce wystawa broni Pro ARMA (hala A) to poziom i jakość jakiego jeszcze w żadnym ośrodku targowym w Polsce nigdy nie było.

Atrakcje dla najmłodszych

Pasje to nie tylko miejsce dla pasjonatów, w weekend 7-8 grudnia zapraszamy także rodziny z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych organizatorzy przygotowali m.in. ścieżkę edukacyjną (organizator Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie) strzelnicę łukową, warsztaty rozpalania ognia i topografii, szkolenia z samoobrony czy też pierwszej pomocy. Wszystkie atrakcje dostępne bezpłatnie w ramach biletu wstępu.

Pasje to także konkursy, spotkania z gwiazdami i bogaty program wydarzeń. Prowadzącym wydarzenie będzie Przemysław Malec, redaktor Darz Bór TV.

Przyjdź i przeżyj niezapomniane emocje!

Targi Pasje – Łowiectwo, Strzelectwo, Survival

7 grudnia (sobota) – godz. 10:00 – 18:00
8 grudnia (niedziela) – godz. 10:00 – 18:00
Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, Hala C

Wstęp: 
Bilety do nabycia w sprzedaży online oraz w kasach stacjonarnych podczas wydarzenia.

Ceny biletów: ulgowy – 8 zł (bilet ulgowy przysługuje młodzieży do lat 18, członkom Polskiego Związku Łowieckiego oraz osobom posiadającym pozwolenie na broń, za okazaniem odpowiedniego dokumentu) oraz normalny – 15 zł.

SPRZEDAŻ INTERNETOWA: https://tobilet.pl/events/pasje-lowiectwo-outdoor-survival-2019/

Szczegóły na stronie: www.pasje.targi.lublin.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.