TARASY ZAMKOWE POZYSKUJĄ KOLEJNYCH NAJEMCÓW

274 e1405420602912

Media Expert i Super-Pharm to kolejne marki, które zdecydowały się na otwarcie swoich salonów w centrum handlowo-rozrywkowym Tarasy Zamkowe w Lublinie. Oferta centrum poszerzy się również o pijalnię czekolady i kawy Mount Blanc, kawiarnię Grycan, butik Swiss oraz salony Orange, Excellent Office, A&G Optyk i Forest.

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów skupiająca ponad 270 sklepów na terenie całego kraju. To bardzo dobrze rozpoznawalna marka, która jest szczególnie silna na rynkach lokalnych. W ofercie sieci Media Expert będzie można znaleźć szeroki asortyment sprzętu RTV/AGD, multimedialnego i biurowego. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy gadżetów i nowinek multimedialnych, takich jak tablety, ipody, konsole do gier, radiotelefony. W Tarasach Zamkowych salon Media Expert zajmie ok. 880 mkw powierzchni.
Super-Pharm to jedyny koncept sklepów typu drugstore w Polsce będący połączeniem apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. W Tarasach Zamkowych sieć otworzy salon o powierzchni ok. 290 mkw. Klienci Super-Pharm będą mogli zrobić tam zakupy kosmetyczne oraz skorzystać z porad z zakresu zdrowia, urody i pielęgnacji.

Spółka IMMOFINANZ Group, inwestor i deweloper projektu Tarasy Zamkowe, sfinalizowała ponadto umowy najmu z przedstawicielami branży usługowej i gastronomicznej. Sieć Orange uruchomi salon o powierzchni niemal 90 mkw, natomiast pijalnia czekolady i kawy Mount Blanc i kawiarnia Grycan zajmą odpowiednio 100 i 60 mkw powierzchni centrum.
W centrum Tarasy Zamkowe znajdzie się również butik sieci Swiss oferujący szeroką gamę najwyższej jakości zegarków i biżuterii światowych marek, salon optyczny z gabinetem okulistycznym A&G Optyk, sklep Excellent Office z artykułami szkolno-biurowymi oraz salon obuwniczy Forest oferujący jako jedyny w Polsce obuwie prestiżowych marek Chester, Carnaby, TJ Collection.
Tarasy Zamkowe w Lublinie to wysokiej klasy centrum handlowe zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Będzie to obiekt posiadający bardzo dobrą dostępność komunikacyjną oraz
wygodny układ funkcjonalny. Na przestrzeni 38 tys. mkw powierzchni handlowej znajdzie się około 150 lokali handlowo-usługowych, trzy poziomy parkingu podziemnego zaoferują ponad 1 400 miejsc postojowych.

widok_z_lotu_ptaka

Galeria TARASY ZAMKOWE powstaje w samym sercu Lublina, w odległo-ści kilkuminutowego spaceru od zabytkowej części miasta. W zamierzeniu inwestycja stanowić ma przedłużenie głównej ulicy handlowej Lublina. Starannie dobrana lokalizacja, łatwy dojazd z każdej dzielnicy i bogata oferta handlowo-usługowa gwarantują stałą popularność TARASÓW ZAMKOWYCH wśród wszystkich odwiedzających lubelskie śródmieście.

  • Otwarcie: Wiosna 2015
  • Powierzchnia najmu brutto: 38.000 m²
  • Zasięg centrum: ponad 1.000.000 mieszkańców
  • 1.400 miejsc parkingowych
  • 150 lokali handlowo-usługowych, restauracje i obiekty o charakterze rozrywkowym
materiały: Tarasy Zamkowe

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.