Tarasy Zamkowe poszukują Stylowego Lubelaka. Zostań gwiazdą galerii!

tarasy zamkowe lublin
Tarasy Zamkowe w Lublinie | materiały prasowe

Jesteś nietuzinkowy i masz niebanalną osobowość? Tarasy Zamkowe poszukują Stylowego Lubelaka. Zgłoś siebie lub swojego znajomego!

 

Tarasy Zamkowe szukają Stylowego Lubelaka. To akcja dla mieszkańców Lubelszczyzny w każdym wieku, którzy czują się nietuzinkowi, mają swój niepowtarzalny styl i niebanalną osobowość, są ciekawi świata i otwarci na innych.

 

Akcja „Daj się złapać, szukamy Stylowego Lubelaka” rozpoczyna się w najbliższy weekend, 22-23 kwietnia. W najpopularniejszych, spacerowych miejscach Lublina pojawią się „lotne teamy”, które szukać będą prawdziwych osobowości.

 

W godzinach 10.00 – 18.00 ekipy przemieszczać się będą w okolicach centrum, Tarasów Zamkowych, Krakowskiego Przedmieścia – aż do miasteczka studenckiego. Można je będzie także spotkać w popularnych parkach – np. w Parku Saskim. Kolorowe ekipy, szukające Stylowych Lubelaków, zachęcać będą napotkanych przechodniów do zrobienia sobie zdjęcia.

 

Ci, których nie uda się spotkać w weekend, mogą także przesyłać swoje zdjęcia – już od soboty na Facebooku Tarasów Zamkowych będzie przygotowana specjalna aplikacja.

 

– Wiemy, że Lublin pełen jest interesujących ludzi, ceniących sobie dobry styl. Liczymy na to, że napotkamy mnóstwo takich osób. Jaki będzie finał? Na razie nie chcę zdradzę wszystkich szczegółów – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

 

Stylowi Lubelacy wezmą udział w kampanii wizerunkowej centrum handlowego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.