Tankował do pełna i nie płacił. Policjanci zatrzymali 21-latka

Stacja benzynowa | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Krakowa, który kilka razy tankował na stacjach na terenie Włodawy i odjeżdżał, nie płacąc. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Policjanci z Włodawy w ostatnich dniach otrzymali trzy zgłoszenia dotyczące nieznanego sprawcy, który tankował do pełna na różnych stacjach paliw i odjeżdżał, nie płacąc za paliwo.

Mężczyzna za każdym razem poruszał się innym autem ze zmienionymi tablicami rejestracyjnymi. W ten sposób ukradł prawie 200 litrów paliwa na kwotę ok. 1000 zł.

Złodziej wpadł, po tym jak policjanci otrzymali zgłoszenie, że najprawdopodobniej znajduje się pod jednym z włodawskich sklepów. Zatrzymany przez mundurowych, trafił do policyjnego aresztu.

Do zarzucanego czynu przyznał się oraz wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Policjanci zabezpieczyli od podejrzanego pieniądze w kwocie 1000 zł na poczet przyszłych kar.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.