Tania sobota w Lidlu 6.08 22. Co w promocji w sobotę 6 sierpnia?

sklep lidl
Sklep Lidl | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 6.08 22. Jakie promocje w Lidlu 6 sierpnia w ramach akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 6.08. Co w promocji?

W sobotę 6 sierpnia w ramach akcji „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją Tania sobota w Lidlu 6.08 22?

W sobotę 6.08 w Lidlu w promocji jest łopatka wieprzowa Rzeźnik w cenie 10,99 zł/kg (przy zakupie innych produktów za minimum 69 zł), jaja wielkości M Złota Nioska 10 szt. w cenie 4,79 zł/opak. (przy zakupie 3), polskie pomidory malinowe w cenie 4,99 zł/kg.

Kliknij link, aby zobaczyć aktualną gazetkę Lidl: https://spottedlublin.pl/lidl-najnowsza-gazetka-od-czwartku-4-sierpnia-promocje-w-lidlu-4-08-6-08/

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.