Tania sobota w Lidlu 2 kwietnia 2022. Co w promocji w sobotę 2.04?

lidl zakupy sklep
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tania sobota w Lidlu 2 kwietnia 2022. Jakie promocje w Lidlu 2.04 w ramach akcji promocyjnej „Tania sobota w Lidlu”? Aktualna gazetka promocyjna Lidl.

Tania sobota w Lidlu 2 kwietnia. Które produkty w promocji?

W sobotę 2 kwietnia w ramach akcji „Tania sobota w Lidlu” wybrane produkty dostępne w sklepach Lidl można kupić w obniżonych cenach. Jakie produkty będą objęte promocją „Tania sobota w Lidlu” 2.04?

W sobotę 2.04 w Lidlu w promocji jest karkówka wieprzowa Rzeźnik w cenie 10,99 zł/kgPtasie mleczko Wedel 360 g w cenie 9,49 zł/opak. (przy zakupie 3 sztuk), oraz winogrona różowe red globe w cenie 9,89 zł/kg.

Kliknij w link, aby zobaczyć aktualną gazetkę Lidl: https://spottedlublin.pl/lidl-gazetka-od-31-03-promocje-w-lidlu-od-czwartku-31-marca/

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.