Talent Network – jakie korzyści Ci przyniesie?

Talent Network - jakie korzyści Ci przyniesie?
Talent Network - jakie korzyści Ci przyniesie? | materiały nadesłane

Talent Network, czyli sieć talentów, to strategia, która za granicą cieszy się ogromną popularnością, jednak w Polsce stawia pierwsze kroki. Skorzystanie z możliwości, które ona daje, stanowi ogromną szansę na sukces oraz dynamiczny rozwój. Istotą Talent Network jest fakt, iż firma może pozyskać specjalistów z każdej dziedziny niezbędnej do realizacji zróżnicowanych projektów. W poniższym artykule szczegółowo wyjaśniamy, jakie korzyści przynosi skorzystanie z Talent Network. Zapraszamy do lektury.

Czym jest i jak działa Talent Network?

Realizacja zaawansowanych projektów IT wymaga zatrudnienia wykwalifikowanych programistów. Niestety, wiele firm boryka się z trudnościami ze znalezieniem odpowiedniej kadry o wymaganym doświadczeniu i wiedzy. Skompletowanie pełnego zespołu specjalistów IT niejednokrotnie stanowi pewne wyzwanie. 

Firmy, które chcą zatrudnić najlepszych specjalistów z branży, muszą zaoferować im nie tylko wysokie wynagrodzenie, ale też rozmaite benefity pozapłacowe. Należy też wspomnieć o tym, iż czas trwania procesów rekrutacyjnych jest niejednokrotnie wyjątkowo długi, co skutkuje tym, iż projekty są realizowane z dużym opóźnieniem.

Jak rozwiązać wszystkie powyżej wskazane problemy? Rozwiązanie jest bardzo proste. Mianowicie: można skorzystać z możliwości, jakie oferuje Talent Network od Mindbox. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm w sektorze IT. Zatrudnia ona ogromną liczbę wszechstronnie utalentowanych specjalistów. Talent Network to określenie dla sieci utalentowanych konsultantów tej firmy. Mindbox w każdym miesiącu zatrudnia około 20 nowych pracowników, dlatego posiada wykwalifikowanych specjalistów w każdej dziedzinie IT. Każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z Mindbox współpracy w ramach Talent Network, ma pewność, iż będzie mógł skorzystać z merytorycznego wsparcia ze strony najlepszych specjalistów w danej dziedzinie. Dzięki temu osiągnięcie celów biznesowych będzie prostsze, a dodatkowo wszystkie projekty zostaną zrealizowane zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem. 

Talent Network - jakie korzyści Ci przyniesie?

Jakie korzyści przyniesie skorzystanie z Talent Network?

Stawiając na współpracę z Mindbox w ramach Talent Network, można zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim należy wskazać, iż firma ta zatrudnia doświadczonych ekspertów w różnych dziedzinach, takich jak:

  • analiza Big Data,
  • projektowanie,
  • programowanie,
  • automatyzacja.

Konsultanci mogą rozpocząć świadczenie usług w sposób błyskawiczny, od razu po sfinalizowaniu umowy oraz dogadaniu szczegółowych warunków współpracy. Jest to bardzo istotne dla wszystkich firm z branży IT, ponieważ dzięki Talent Network nie trzeba prowadzić procesu rekrutacyjnego. Firmy IT mogą skupić się na swoich podstawowych zadaniach. 

Kolejnym istotnym pozytywem wynikającym ze współpracy z Mindbox w ramach koncepcji Talent Network jest fakt, iż nie musimy tutaj weryfikować kompetencji współpracujących z nami specjalistów. Wszystkie umiejętności i wiedza konsultantów są bardzo wnikliwie sprawdzane przez Mindbox – dzięki temu firmy współpracujące z Mindbox są pewne, iż cała pozyskana kadra podoła powierzonym zadaniom. 

Korzystając ze wsparcia Mindbox można uwolnić potencjał firmy oraz znacząco ograniczyć koszty związane z realizacją procesów biznesowych. Jest to spowodowane tym, iż nie ma potrzeby samodzielnego prowadzenia rekrutacji i utrzymywania całego działu IT. Dodatkowo, współpraca ta zapewnia ogromną elastyczność – istnieje możliwość zakończenia współpracy w dowolnym momencie, na przykład po zakończeniu konkretnego projektu.

Talent Network - jakie korzyści Ci przyniesie?

Talent Network Mindbox w liczbach

Atuty współpracy z Mindbox w Talent Network najlepiej oddają liczby. Mindbox wyróżniają następujące kwestie:

  • firma działa na 5 kontynentach,
  • ma ponad 15 lat doświadczenia,
  • obsługuje ponad 280 krajów,
  • współpracuje z nią ponad 280 konsultantów. 

Talent Network w Mindbox, czyli najlepsi specjaliści w zasięgu ręki 

Mindbox przyciąga wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy posiadają odpowiednio rozbudowane kompetencje w danej dziedzinie. Dzięki temu podejmując współpracę w Talent Network masz pewność, iż zaoferowane wsparcie merytoryczne będzie na najwyższym poziomie. Więcej informacji o koncepcji Talent Network można sprawdzić na https://mindboxgroup.com/pl/talent-networks/

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.