Tajemnicze światła na niebie w Lublinie. Łuna światła była widziana nawet poza miastem

Tajemnicze światło na niebie nad Lublinem | fot. Łukasz Downar

W środę wieczorem zostaliśmy zasypani wiadomościami od naszych Czytelników dotyczącymi tajemniczych świateł widzianych na niebie nad Lublinem. Dziwne światła było widać również poza miastem.

Od kilkunastu czytelników dostaliśmy wiadomości opisujące zjawisko na niebie, które lublinianie zaobserwowali w środę 19 sierpnia na niebie nad Lublinem. Jak się okazuje źródłem tajemniczych świateł był plac Teatralny przez budynkiem Centrum Spotkania Kultur, a dokładnie stojące tam reflektory.

– Rzeczywiście, to było u nas. Przestrzenie CSK (Tarasy Widokowe oraz Plac Teatralny) zostały wynajęte na potrzeby dużej produkcji telewizyjnej. Na ten moment nie możemy przekazać bardziej szczegółowych informacji. Od wczoraj trwają się próby oświetleniowe, stąd łuny światła nad CSK – tłumaczy Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Jak informuje CSK, takie sama światła na niebie będzie można zaobserwować jeszcze dzisiaj. – W związku z realizowaną na dachu Centrum Spotkania Kultur produkcją telewizyjną w nocy z 20 na 21 sierpnia 2020 r. mogą wystąpić zakłócenia ciszy nocnej” – czytamy na profilu Spotkania Kultur.

Tajemnicze światło na niebie nad Lublinem | fot. Łukasz Downar

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Jak dla mnie to jest bullshit i nic w t niezwykłego. To wygląda jak totalna bzdura… Widać odrazu źe te światła są z reflektorów