Zwłoki na dnie studni. Mężczyzny nie widziano od kilku dni

zwłoki w studni romanówka gmina wojciechów
Na dnie studni ujawniono ciało mężczyzny | fot. mł. kpt. Piotr Lipiec, KM PSP Lublin

Tragedia w Romanówce w gminie Wojciechów. W studni znaleziona zostało ciało ok. 60-letniego mieszkańca miejscowości. Policjanci ustalają okoliczności jego śmierci.

Zwłoki mężczyzny na dnie studni

Do zdarzenia doszło w czwartek w miejscowości Romanówka, w gminie Wojciechów. Służby ratunkowe zostały powiadomione przez zaniepokojoną rodzinę, której od kilku dni nie udało się skontaktować z mężczyzną, a jego rzeczy osobiste znajdowały się w pobliżu studni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano okoliczne jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Bełżycach.

„W wyniku rozpoznania stwierdzono, że na dnie 30 metrowej studni znajduje się osoba, z którą nie można nawiązać kontaktu słownego” – mówi st. kpt. Andrzej Szacoń, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Lublinie.

Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wysokościowego z JRG Nr 2 w Lublinie. Ratownicy wysokościowi, wykorzystując techniki linowe, wydobyli ze studni ciało mężczyzny w wieku ok. 60 lat.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępne okoliczności wskazują na nieszczęśliwy wypadek.

Na dnie studni ujawniono ciało mężczyzny | fot. mł. kpt. Piotr Lipiec, KM PSP Lublin
Na dnie studni ujawniono ciało mężczyzny | fot. mł. kpt. Piotr Lipiec, KM PSP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.