Szykuje się trudny piątek dla kierowców. Przedłużą się utrudnienia na al. Kraśnickiej

Układanie ścieralnej warstwy asfaltu na przeciwko węzła przesiadkowego na al. Kraśnickiej
Układanie ścieralnej warstwy asfaltu na przeciwko węzła przesiadkowego na al. Kraśnickiej | fot. Dominik Wąsik

O jeden dzień przedłużą się utrudnienia związane z przejazdem przez al. Kraśnickie w miejscu prowadzonych prac drogowych naprzeciwko budowanego węzła przesiadkowego.

Jeszcze jeden dzień utrudnień na al. Kraśnickiej

Utrudnienia w ruchu związane z realizacją kolejnego etapu prac w ramach budowy węzła przesiadkowego przy al. Kraśnickiej potrwają do piątku (8.10). Prace polegające na wykonaniu nawierzchni ścieralnej na al. Kraśnickiej wydłużyły się, co powoduje konieczność utrzymania ruchu wahadłowego.

Kierowcy omijają to miejsce objazdem za kościołem w Konopnicy w prawo w kierunku ul. Raszyńskiej, lecz ze względu na duże zainteresowanie i na tej trasie można było utknąć w korkach. Od soboty (9.10) powróci podstawowa organizacja ruchu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.