Szybciej z Lublina do Rzeszowa. W sobotę otwarcie ostatniego odcinka S19 Niedrzwica Duża-Kraśnik

Droga ekspresowa S19 Niedrzwica Duża - Kraśnik
Droga ekspresowa S19 Niedrzwica Duża - Kraśnik | fot. GDDKiA

TYLKO U NAS: W sobotę 21 maja o godz. 9 nastąpi oficjalne otwarcie ostatniego odcinka drogi ekspresowej S19 Niedrzwica Duża-Kraśnik. Kierowcy od jutra pojadą całą ekspresówką między Lublinem a Rzeszowem.

Otwarcie S19 Niedrzwica Duża-Kraśnik

Informacje o terminie oficjalnego otwarcia ostatniego odcinka drogi ekspresowej S19 między Lublinem a Rzeszowem potwierdza Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie. Otwarcie odcinka S19 Niedrzwica Duża-Kraśnik zaplanowano na sobotę 21 maja na godz. 9.00. Ale nie oznacza to, że od tej godziny kierowcy zostaną puszczeni na ten odcinek.

Na godz. 9.00 zaplanowano oficjalne otwarcie z udziałem oficjeli z Warszawy. W wydarzeniu weźmie udział m.in. minister infrastruktury Andrzej Adamczyk i wojewoda lubelski Lech Sprawka.

Po udostępnieniu ostatniego odcinka S19 podróż z Lublina do Rzeszowa ma skrócić się do półtorej godziny. Natomiast kierowcy odcinek między Rzeszowem a Warszawą mają pokonać w ok. 3h.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.