Szukają nowego domu dla Szuwarka. Znaleźli go półżywego w rowie z wodą

Szuwarek szuka nowego domu

Wolontariusze Chełmskiej Straży Ochrony Zwierząt zainteresowali się losem półżywego kundelka, którego znaleźli w rowie, zanurzonego w wodzie. Szuwarek ma się już dobrze, teraz szuka nowego domu.

Szuwarek obecnie przebywa w klinice w Lublinie. Jego stan z dnia na dzień się poprawia. Piesek chodzi już o własnych siłach, zajada z apetytem i załatwia swoje potrzeby. Historię Szuwarka możecie przeczytać w naszym poprzednim materiale – Półżywy pies leżał w rowie pełnym wody. Ktoś go potrącił, trwa walka o jego życie

Wolontariusze Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt- Sekcja Lublin poszukują dla Szuwarka nowego domu stałego lub tymczasowego. Osoby, które chciałby przygarnąć Szuwarka mogą dzwonić na nr tel. 664938022 lub 723331753.



WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.