„Szóstka” w Lotto w Lublinie! Ktoś wygrał prawie 15 milionów złotych. Wiemy, gdzie wysłano szczęśliwy kupon

szóstka lotto losowanie wygrana
Wyniki Lotto i Lotto Plus | fot. Dominik Wąsik

We wtorkowym losowaniu Lotto padła jedna „szóstka” w wysokości prawie 15 milionów złotych. Wielką kumulację Lotto zgarnął jeden z graczy z Lublina. Wiemy, gdzie wysłano szczęśliwy kupon.

Lotto 09.11.2021 – szczęśliwe liczby w losowaniu

Liczby wylosowane we wtorek 9 listopada w Lotto to: 6, 9, 12, 24, 30, 40. Grający samodzielnie wytypował szczęśliwe liczby warte dokładnie 14 981 246,40 zł.

Gdzie padła „szóstka”?

Rosnąca od 16 października kumulacja w Lotto została rozbita we wtorkowy wieczór. Zwycięski zakład został zawarty w punkcie Lotto przy ul. Władysława Jagiełły 1 w Lublinie. Jak informuje Totalizator Sportowy, w Lublinie padło już aż 16 wygranych powyżej miliona złotych w Lotto i 3 milionowe wygrane w Lotto Plus.

W czwartkowym losowaniu Lotto można wygrać 2 000 000 zł i gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.