SZOK! Wrzucili do sieci nagrania, jak ubliżali kobiecie i rzucali w nią różnymi rzeczami

dziecko telefon
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Łukowa ustalili grupę małoletnich, którzy na jednej z ulic miasta zaatakowali pochodzącą z Wietnamu kobietę. Sprawa jeszcze dziś trafi do Sąd Rodzinny i Nieletnich.

W czwartek po południu policjanci z Łukowa uzyskali informacje o zamieszczonych na portalu społecznościowym filmach dotyczącym zdarzenia, do którego doszło na jednej z ulic w Łukowie.

Na nagraniu widać jak grupka dzieci ubliża przechodzącej kobiecie. Jeden z chłopców rzucił w jej kierunku gałęzią, drugi plastikowym talerzem, kolejny pojemnikiem z napojem.

Mundurowi analizujący nagrania ustalili, że agresja dzieci skierowana była wobec pochodzącej z Wietnamu 59-letniej kobiety, mieszkającej od kilku lat w Łukowie.

Bezpośrednio po zamieszczeniu informacji w sieci łukowscy policjanci zajęli się ustaleniem okoliczności tego zajścia. Analizując zabezpieczone filmy, mundurowi już wczoraj ustalili personalia małoletnich. To chłopcy w wieku od 10 do 14 lat.

Zabezpieczone przez policjantów materiały jeszcze dzisiaj zostaną przekazane do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Łukowie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.