Szlachetna Paczka – poszukiwani wolontariusze

szlachetna paczka

Czy masz w sobie pragnienie pomocy innym?? Czy twoje serce jest przepełnione radością kiedy to dzięki Tobie ktoś inny może być bardziej szczęśliwy.. ? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi tak – Szlachetna Paczka jest właśnie na Ciebie już dziś możesz zostać wolontariuszem i dawać miłość którą przecież tak na prawdę masz w sercu- tylko trzeba ją uwolnić. Oto link dzięki któremu już dziś możesz zostać członkiem naszej Drużyny SUPER W projektu Szlachetnej Paczki. https://www.superw.pl

Zmieniaj z nami świat na lepsze i dawaj z siebie to co masz najlepsze, czyli siebie – swój uśmiech, pomocną dłoń, swój czas, swoje pomysły i zaangażowanie.. Zobaczysz jak niesamowita i pełna pięknych chwil jest możliwość uczestniczenia w tym projekcie! Jest to przede wszystkim rozwój siebie, możliwość pomocy tym którzy tej pomocy potrzebują, nowe grono znajomych, którzy mają podobne wartości i żyją nimi na co dzień!

Czekamy na Ciebie już dziś!! Termin wysyłania zgłoszeń- 30.09.2014

00b32e29e3e4fd42ebd92c32cc5fd0ea

materiał nadesłany

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.