Szkolne stołówki w Lublinie czynne w czasie ferii

kuch e1484651576971

W czasie ferii, do 27 stycznia, uczniowie z Lublina będą mogli zjeść ciepły posiłek w jedenastu stołówkach szkolnych.

 

Obiady dla dzieci pochodzących z rodzin o niskich dochodach dofinansowywane są w całości lub częściowo przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie w ramach programu rządowego „Pomoc państwa w zakresie dożywiania”, zaś inni uczniowie mogą korzystać z obiadów na zasadach pełnej odpłatności.

 

Zainteresowani korzystaniem z obiadów odpłatnie powinni zgłosić się w jednej ze wskazanych poniżej szkół i zadeklarować swoją wolę, zaś osoby zainteresowane korzystaniem z dofinansowania obiadów dla dzieci, powinny w pierwszej kolejności zgłosić się do pracownika socjalnego z Sekcji Pracy Socjalnej MOPR Lublin właściwej według miejsca zamieszkania rodziny.

 

Stołówki będą funkcjonować w okresie ferii zimowych w szkołach podstawowych nr 21, 28, 34, 43, 51, 52, Gimnazjum nr 17, zespołach szkół nr 8, 12 i zespołach szkół ogólnokształcących nr 1 i 4.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.