Szkolenia z samoobrony dla kobiet w ramach akcji "Bezpieczna kobieta"

Jak skuteczne radzić sobie w sytuacjach zagrożenia oraz obronić się przed atakiem napastnika? Tego mogą nauczyć się kobiety w ramach akcji „Bezpieczna Kobieta w Lublinie”. Start 14 marca o godzinie 10:00.

Komenda Miejskiej Policji oraz Klub K1 zapraszają wszystkie Panie na pierwsze spotkanie w ramach akcji „Bezpieczna Kobieta”. Zajęcia rozpoczynające tegoroczną edycję „Bezpiecznej Kobiety” odbędą się w dniu 14 marca b.r.  (sobota) o godz.10:00 w klubie sportowym K1 przy ul. Kleeberga 12 A  w Lublinie.

Zajęcia obejmą dwa bloki tematyczne:  wykłady teoretyczne z  zakresu psychologii  nt. „Jak pokonać strach w obliczu niebezpieczeństwa”, „Jak nie stać się ofiarą przestępstwa”, „Jak radzić sobie ze stresem pourazowym?” a także proste techniki samoobrony w praktyce. Dodatkowo, w formie atrakcji,  pokaz samoobrony.

Wstęp wolny dla wszystkich Pań.

Szczegóły pod numerami telefonów: KMP w Lublinie- 535 58 78, 535 53 30 oraz Klub K1-747 26 60.

fot. policja.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.