Szkoła policealna PERSPEKTYWA – postaw na rozwój zawodowy!

perspektywa spotted1

Poszerzanie kompetencji zawodowych to jeden z podstawowych elementów rozwoju osobistego oraz sposób na dostosowanie się do ciągle zmieniającego się rynku pracy. Wybranie najlepszej szkoły policealnej w Lublinie nie jest łatwe, gdyż możliwości jest naprawdę wiele. Szeroki wachlarz kierunków, elastyczne godziny zajęć i wykwalifikowana kadra – wszystko to sprawia, że w Lublinie można nie tylko studiować – niezależnie od wieku i dotychczasowego toku edukacji warto uczyć się czegoś nowego i odkrywać w sobie pasje i talenty.

Szkoła policealna PERSPEKTYWA daje możliwość przekwalifikowania się lub podjęcia pracy na ciekawym stanowisku. Charakteryzuje się ciekawą ofertą:

  • technik administracji,
  • technik BHP,
  • technik informatyk,
  • technik rachunkowości,
  • technik teleinformatyk,
  • technik usług kosmetycznych,
  • technik weterynarii,

Warto już dziś wziąć przyszłość w swoje ręce i postawić na pewny zawód – tym bardziej, że semestry w szkole rozpoczynają się zarówno na przełomie lutego i marca, jak i września i października. Dzięki elastycznemu programowi, szkoła policealna PERSPEKTYWA jest świetnym rozwiązaniem w sytuacji, gdy poprzednia placówka nas rozczarowała lub po prostu nie spełnia naszych oczekiwań. Bez trudu można przenieść się z niej do PERSPEKTYWY nie tylko na pierwszy semestr, ale także na wyższe stopnie kształcenia.

Zalety szkoły policealnej PERSPEKTYWA

Główną zaletą szkoły policealnej jest doświadczona kadra. Wyposażone pracownie i bezstresowy klimat PERSPEKTYWY sprawia, że i nasza perspektywa na edukację zmieni się diametralnie.

Nauka jest bezpłatna, a każdy nowy uczeń otrzymuje od szkoły wyprawkę – niespodziankę. Dodatkową zaletą jest fakt, że można przyjść do szkoły indywidualnie, ale zapisy dotyczą też całych grup – dzięki temu nauka w szkole policealnej PERSPEKTYWA jest jeszcze przyjemniejsza!

Rezerwacja miejsc w szkole odbywa się telefonicznie, online oraz przez SMS, nie wymaga więc szczególnego wysiłku.

Dane teleadresowe:

Szkoła policealna PERSPEKTYWA
Adres: ul. Stanisława Staszica 5/6
Telefon: 81 448 06 05; 730 469 777
WWW: szkola-perspektywa.pl
e-mail: [email protected]

Nie czekaj – sam sprawdź, czy oferta szkoły Ci odpowiada i zapisz się już dziś. Szkoda czasu, gdy możliwość rozwoju zawodowego jest na wyciągnięcie ręki!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.