Szedł poza terenem zabudowany bez odblasków. Zginął potrącony przez audi

Śmiertelne potrącenie w Mizarach | fot. KPP Łuków

Do śmiertelnego wypadku doszło w Mizarach. Mężczyzna został potrącony przez audi. Szedł poza terenem zabudowanym bez elementów. W wyniku potrącenia zginął na miejscu.

We wtorek przed godziną 19 w miejscowości Mizary, w gminie Stoczek Łukowski (powiat łukowski). Doszło tam do potrącenia pieszego przez kierującego audi. Policjanci którzy przyjechali na miejsce wypadku dowiedzieli się, że pokrzywdzony pieszy doznał rozległych obrażeń ciała i zmarł na miejscu zdarzenia.

Pracujący na miejscu wypadku mundurowi stwierdzili, że do zdarzenia doszło na odcinku drogi poza obszarem zabudowanym, w miejscu gdzie nie było już żadnego oświetlenia ulicznego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzony pieszy – 60-latek z gminy Stoczek Łukowski – znajdował się na jezdni i nie miał żadnych elementów odblaskowych.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem audi 61-letni mieszkaniec gminy Krzywda był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora będą prowadzili śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.