Szedł odebrać dziecko z przedszkola. Na ulicy rozpoznał i zatrzymał poszukiwanego

policja kajdanki areszt
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Dzielnicowy z VII komisariatu wykazał się niezwykłą czujnością i pamięcią. W czasie wolnym od pracy rozpoznał i zatrzymał poszukiwanego 33-latka.

W poniedziałek dzielnicowy z VII komisariatu będąc po służbie poszedł odebrać dziecko z przedszkola. W okolicy placówki zauważył mężczyznę wyglądem przypominającego osobę poszukiwaną.

Funkcjonariusz od razu powiadomił operacyjnego zajmującego się poszukiwaniami, który również był po służbie. Funkcjonariusze wspólnie przystąpili do zatrzymania.

W trakcie legitymowania okazało się, że to 33-letni mieszkaniec Lublina, poszukiwany do odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do zakładu karnego i już rozpoczął odbywanie zaległej kary.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.