Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 32-latki z Lublina. Policja: „Kobiecie udzielono pomocy medycznej”

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 32-latki z Lublina. Policjanci poinformowali, że kobiecie udzielono pomocy medycznej.

Ewelina z Lublina odnaleziona

Do zaginięcia 32-letniej Eweliny z Lublina doszło w środę (15.05) w nocy. Kobieta bez poinformowania wyszła z miejsca zamieszkania i udała się w nieznanym kierunku. Z ustaleń śledczych wynikało, iż 32-latka jest w bardzo złym stanie emocjonalnym i może potrzebować pilnej pomocy medycznej. Jej życiu lub zdrowiu może grozić niebezpieczeństwo.

W jej poszukiwania zaangażowano liczne zasoby policji, jak również strażaków. W niedzielę (19.05) policjanci przekazali, że Ewelina została odnaleziona na terenie Lublina. – „Udzielono jej pomocy medycznej” – mówi kom. Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.