Szczepienie przeciw Covid bez rejestracji. Mobilny punkt stanął na terenie parku wodnego

Mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19
Mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19 | fot. Katarzyna Link, LUW

Od czwartku przez najbliższe trzy tygodnie w Chełmie zostanie uruchomiony mobilny punkt szczepień. Pacjenci będą mogli zaszczepić się w nim bez rejestracji jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson.

Szczepienie przy Chełmskim Parku Wodnym

Od czwartku (1.07) przez trzy tygodnie w specjalnym mobilnym punkcie szczepień (kontener) przy Chełmskim Parku Wodnym w Chełmie, ul. Lubelska 133a, wszyscy zainteresowani będą mogli się zaszczepić przeciw Covid. Chętni mogą zaszczepić się tam codziennie w godzinach 11-18.

Szczepienia będą prowadzone bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę, jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Szczepienia wykonuje personel Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Chełmie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.