Szczepienia na placu Zamkowym przedłużone o kolejny dzień. Wiemy, ile szczepionek zostało

Mobilny punkt szczepień na Placu Zamkowym w Lublinie
Mobilny punkt szczepień na Placu Zamkowym w Lublinie | fot. Katarzyna Link, LUW

Akcja „Zaszczep się w majówkę” w Lublinie została przedłużona o kolejny dzień. Wszyscy chętni mogą przyjść do mobilnego punktu szczepień na pl. Zamkowym w godzinach 9.00-18.00.

Ostatni dzień szczepień na placu Zamkowym

W czwartek, 6 maja w godz. 9.00-18.00 w mobilnym punkcie do szczepień powszechnych na placu Zamkowym w Lublinie, wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem będą mogli zaszczepić się przeciw Covid-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson. Zostało ok. 500 szczepionek.

Na szczepienie można przyjść „z marszu”, bez wcześniejszego zapisywania się czy umawiania na konkretną godzinę. Wystarczy zgłosić się w mobilnym punkcie szczepień powszechnych, okazać dowód osobisty i wypełnić formularz kwalifikacyjny.

Według harmonogramu, 6 maja aktywne e-skierowania mają osoby od roczników 1992-1993. Szczepić będą się mogły także osoby w wieku 18-29 lat, które już między styczniem a marcem zadeklarowały na stronie internetowej gov.pl/szczepimysie chęć przyjęcia szczepionki przeciw Covid-19.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.