Szczątki tego mężczyzny znaleziono przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Rozpoznajesz go?

68 141984 g
Tak prawdopodobnie mógł wyglądać mężczyzna, którego szczątki znaleziono przy ul. Zemborzyckiej | fot. KMP Lublin

Policji nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, którego szczątki znaleziono w 2015 roku przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Zwracają się do mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji.

Do zdarzenia doszło 7 kwietnia 2015 roku przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Policjanci ujawnili rozczłonkowane szczątki człowieka, które należały do mężczyzny. Na podstawie znalezionej czaszki dokonano rekonstrukcji twarzy w Instytucie Ekspertyz Sądowych w Krakowie.

„Na podstawie tej rekonstrukcji wiemy, że mężczyzna był w wieku od 34 do 56-lat, miał od 166 do 170 cm wzrostu, włosy koloru ciemny blond lub siwiejące oraz widoczne na twarzy uszkodzenia – m.in. złamaną nasadę nosa” – mówi Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Dzięki tym informacjom mundurowi odtworzyli prawdopodobny wygląd zmarłego i zwracają się do mieszkańców o pomoc w jego identyfikacji. Podjęte dotychczas w tej sprawie czynności przez policjantów nie doprowadziły do ustalenia jego tożsamości.

Prowadzący sprawę policjanci z III Komisariatu Policji w Lublinie, uprzejmie proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny o kontakt z dyżurnym III komisariatu pod nr tel.: (81) 535-58-00 lub 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.