Synoptycy ostrzegają. Czeka nas burzowy wieczór i noc w regionie. Jest ostrzeżenie

burza pogoda piorun wyładowanie
Zdjęcie ilustracyjne | shutterstock

Synoptycy IMGW ostrzegają mieszkańców województwa lubelskiego przed burzowym wieczorem i nocą. Wydali oni ostrzeżenia przed burzami z gradem.

Ostrzeżenie przed burzami 10.08.2021

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej poinformowali, że we wtorek wieczorem i w nocy, sytuacja pogodowa w województwa lubelskim ulegnie pogorszeniu.

„Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do około 25 mm oraz porywy wiatru do około 80 km/h. Miejscami grad” – mówi Dorota Pacocha z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych.

Ostrzeżenie przed burzami z gradem obowiązuje na terenie województwa lubelskiego od godz. 19 we wtorek (10.08) do godz. 3 w środę (11.08).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.